» Jak dodawać newsy / modyfikacje


Poradnik - Jak dodawać modyfikacje na stronę

W tym poradniku postaram się wam jak najlepiej wytłumaczyć sposób dodawania modyfikacji na naszą stronę. Pierwsze co jest nam potrzebne to "Pomysł" na modyfikacje, później jego realizacja po czym możesz zająć się jego upublicznieniem w naszym serwisie, w tym celu skorzystajcie z poniższego poradnika, więc zaczynajmy:

Aby móc dodawać dodatki na stronę, należy być zalogowanym w serwisie

Kolejnym krokiem jest wejście w formularz dodawania modów, znajdziecie go w menu poziomym (pod logiem strony), tak jak na poniższym obrazku:Po wejściu w zakładkę "Dodaj artykuł" wyświetli się strona z "Formularzem dodawania modów", pokarzę wam poprawnie wypełniony formularz w sposób graficzny:Postaram się teraz przedstawić wam znaczenia co stoi pod tymi krótkimi sloganami typu "Nazwa modyfikacji".
Nazwa modyfikacji - Nazwa nadana przez autora modu oraz wersja (w niektórych przypadkach należy dodać również dodatkowe informacje np. język modyfikacji).
Wybieramy kategorie modyfikacji - Ta regułka jest chyba wszystkim jasna, powinniśmy tutaj wybrać najbardziej pasującą kategorię do moda, którego chcesz dodać.
Opis modyfikacji - Tekst o długości minimum 2 linijek (lepiej żeby też nie był zbyt długi, gdy chcemy coś więcej napisać dodajmy to do "Pełnej Treści"). Ma zawierać podstawowe dane dotyczące modyfikacje: co usprawnia, jak usprawnia, z jakimi wersjami gry działa, wymagania i inne ciekawostki - zależy wszystko od modyfikacji. Tekst nie powinien być w innym języku niż polskim oraz nie powinien być kopiowany z innych stron, lecz gdybyśmy nie mieli innego wyboru, skopiowany tekst dodajemy między znaczniki [quote*][/quote*] - (bez *)
Instrukcja instalacji: Należy opisać instrukcję instalacji danej modyfikacji, najlepiej krótka i łatwa do zrozumienia notka.
Zdjęcia moda - zdjęcia z zmodyfikowanej gry. Od 1 do max. 2, o maksymalnej rozdzielczości 500px. w każdym kierunku. By dodać obrazek należy go najpierw mieć i dodać na odpowiedni hosting (polecam ifotos.pl), adres obrazka powinien się znajdować w znaczniku IMG oraz powinien być wyśrodkowany znacznikiem CENTER -> poprawnie dodany screen powinien wyglądać mniej więcej tak: [center*][img*]adreas_obrazka.jpg[/img*][/center*] - (bez *).
Kopiujemy i wklejamy "Krótką Treść" do "Pełnej treści" (okienko poniżej) - Opis mówi sam za siebie, kopiujemy to co napisaliśmy w krótkiej treści i wklejamy do pełnej treści. Możemy też dopisać dodatkową treść jeżeli mamy dużo tekstu.
Link do modyfikacji - Modyfikacje którą chcemy dodać na stronę, pobieramy i dodajemy na serwer (np. sendspace.com) bądź kopiujemy adres strony skąd możemy pobrać wybranego moda - link powinien być do bezpośredniej strony skąd możemy pobrać modyfikacje. Dodatkowo link dodajemy do dwóch znaczników CODE i HIDE - powinno to wyglądać mniej więcej tak [hide*][code*]http://adres_modyfikacji[/code*][/hide*] - (bez *).

Gdy jesteś już pewien, że wszystko dobrze wypełniłeś klikamy przycisk: "Dodaj' po czym twój mod trafi do poczekalni a następnie po rozpatrzeniu trafi na stronę główną naszego serwisu.


Poradnik by papa43 specjalnie dla GTASIVE.PL
. . . Przeskocz na stronę:

KATEGORIE / DOWNLOAD:
Artykuly


LICZNIK:
Artykuly

online as $key=>$val) { if($val['id'] == 2) {$r++; $robots .= "Ranga: config['skin']}/images/bot.gif /> {$val['group']}
IP: {$val['ip']}

config['skin']}/images/read.gif /> {$val['position']}
config['skin']}/images/time.gif /> ".date("H:i:s", $val['time'])."', this, event, '180px');\">{$val[name]}";} elseif($val['id'] == 1) {$u++; if($val['foto']) $foto = ""; else $foto = "config['skin']}/images/noavatar.png />"; if($this->config["allow_alt_url"]!="no") $profile = "/user/".urlencode($val['name'])."/"; else $profile = "/?subaction=userinfo&user=".urlencode($val['name']); $popup = "onclick=\"ShowProfile('".urlencode($val['name'])."', '".htmlspecialchars($profile)."'); return false;\""; $users .= "Nick: config['skin']}/images/user_info.png /> {$val[name]}
Ranga: config['skin']}/images/member.gif /> {$val['group']}
System: {$val['os']}
Przeglądarka: {$val['browser']}

config['skin']}/images/read.gif /> {$val['position']}
config['skin']}/images/time.gif /> ".date("H:i:s", $val['time'])."', this, event, '180px');\" class=online_user group_1 href=\"$profile\" >$foto
";} elseif ($val['id'] == 0) {$g++; if($val['foto']) $foto = ""; else $foto = "config['skin']}/images/guest.png />"; $guest .= "Ranga: config['skin']}/images/anony.gif /> {$val['group']}
IP: {$val['ip']}
System: {$val['os']}
Przeglądarka: {$val['browser']}

config['skin']}/images/read.gif /> {$val['position']}
config['skin']}/images/time.gif /> ".date("H:i:s", $val['time'])."', this, event, '180px');\">$foto
";} } ?>
Użytkownicy ( )
Gości ( )
Roboty ()
Wszystkich na stronie: ( 0)

SHOUTBOX:

pape43
Dzisiaj: 23:16:18

Witam ;)
Mercedes
25 Luty 2017

wink
pape43
22 Luty 2017

https://www.facebook.com/gtasivep
lplus
pape43
19 Luty 2017

A jednak udało się to naprawić bully
pape43
19 Luty 2017

Chciałem poinformować, że po rejestracji aby się zalogować należy używać e-mail'a zamiast nick'a fellow
pape43
12 Luty 2017

siema
pape43
23 Styczeń 2017

smile
pape43
15 Styczeń 2017

pape43
15 Styczeń 2017

smile
papa43
15 Styczeń 2017

test

Tylko zarejestrowani użytkownicy mog pisać na czacie.

Informacja:

Ważne: Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z Forum naszej strony to musisz się na Niej Zarejestrować ponieważ Forum jest na oddzielnej platformie.

TOP URZYTKOWNICY:

pape43

GG: 5851891
Komentarzy: 7
papa43

GG:
Komentarzy: 0
miotacz

GG:
Komentarzy: 0
wuwanos

GG:
Komentarzy: 0
Mercedes

GG: 335445345
Komentarzy: 0

NIEDAWNO DODANE:
Panel 3


ANKIETA:
Panel 2

Jak oceniasz stronę™? [?]

Świetna
Dobra
Może być‡...
Sł‚aba
...dno


GTASive.pl

Na naszej stronie znajdziesz Modyfikacje, rozmaite pliki do wszystkich części Grand Theft Auto oraz najświeższe nowinki ze świata GTA!

Strona Główna Rejestracja