» Regulamin strony GTASive.pl


Regulamin - GTASIVE.PL
Z dnia 19.02.2017r - wersja 1§1 Zasady podstawowe:

1. Nie znajomość regulaminu nie świadczy, że można nie przestrzegać jej treści.
2. W naszym serwisie znajdują się tylko legalne pliki/modyfikacje ogólnie dostępne w sieci oraz inne wszelako rozumiane pliki.
3. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za pliki, które są udostępnione w naszym serwisie, ponieważ żaden z nich nie znajduje się na naszym serwerze tylko na serwerach zewnętrznych, jeśli jakikolwiek plik wyrządzi szkody na twoim komputerze lub jest chroniony prawem autorskim (pamiętaj, pobierasz je na własne ryzyko).
4. Zabrania się reklamowania stron internetowych w jakiejkolwiek formie - nie dotyczy head administratora.
5. W naszym serwisie można posiadać TYLKO JEDNO KONTO. W przypadku wykrycia kolejnych kont założonych przez tą samą osobę mogą zostać zbanowane wszystkie konta na czas nie określony.
6. Nie wolno podszywać się za administrację tego serwisu w jakikolwiek sposób, jeśli taki proceder się wykryje to osoba, która to robi może ponieść konsekwencje tego czynu np: dożywotnia banicja konta.
7. Jeśli jesteś autorem jakiegokolwiek pliku, który został udostępniony na stronie i chciał byś aby link kierował na stronę autora, na której znajduje się ten plik do pobrania i jeśli nazwa autora nie została przedstawiona, w takiej sytuacji należy zgłosić ten fakt do któregoś z administratorów serwisu.
8. Wyróżniającą rangę VIP (Very Important Person) można zdobyć w jakikolwiek sposób pomagając stronie.
9. Rejestrując się w serwisie wyrażasz zgodę na otrzymywanie Prywatnych wiadomości" ("PW") oraz wiadomości e-mail od wszystkich użytkowników strony, wiadomości te jednak wysyłane są bardzo rzadko (tylko w sytuacjach tego wymagających).
10. Nie przestrzeganie owego regulaminu grozi ostrzeżeniem, jednak w sytuacjach nadużycia użytkownik może zostać zbanowany (w zależności od miary wykroczenia) na czas określony przez administratora czy moderatora.
11. Administracja zastrzega sobie prawo o edycji regulaminu w każdej chwili. Użytkownik jest zobowiązany znać oraz respektować jego aktualną treść, każda większa zmiana regulaminu jest ogłaszana na forum serwisu a nawet w nowościach.
. . . Przeskocz na stronę:

KATEGORIE / DOWNLOAD:
Artykuly


LICZNIK:
Artykuly

online as $key=>$val) { if($val['id'] == 2) {$r++; $robots .= "Ranga: config['skin']}/images/bot.gif /> {$val['group']}
IP: {$val['ip']}

config['skin']}/images/read.gif /> {$val['position']}
config['skin']}/images/time.gif /> ".date("H:i:s", $val['time'])."', this, event, '180px');\">{$val[name]}";} elseif($val['id'] == 1) {$u++; if($val['foto']) $foto = ""; else $foto = "config['skin']}/images/noavatar.png />"; if($this->config["allow_alt_url"]!="no") $profile = "/user/".urlencode($val['name'])."/"; else $profile = "/?subaction=userinfo&user=".urlencode($val['name']); $popup = "onclick=\"ShowProfile('".urlencode($val['name'])."', '".htmlspecialchars($profile)."'); return false;\""; $users .= "Nick: config['skin']}/images/user_info.png /> {$val[name]}
Ranga: config['skin']}/images/member.gif /> {$val['group']}
System: {$val['os']}
Przeglądarka: {$val['browser']}

config['skin']}/images/read.gif /> {$val['position']}
config['skin']}/images/time.gif /> ".date("H:i:s", $val['time'])."', this, event, '180px');\" class=online_user group_1 href=\"$profile\" >$foto
";} elseif ($val['id'] == 0) {$g++; if($val['foto']) $foto = ""; else $foto = "config['skin']}/images/guest.png />"; $guest .= "Ranga: config['skin']}/images/anony.gif /> {$val['group']}
IP: {$val['ip']}
System: {$val['os']}
Przeglądarka: {$val['browser']}

config['skin']}/images/read.gif /> {$val['position']}
config['skin']}/images/time.gif /> ".date("H:i:s", $val['time'])."', this, event, '180px');\">$foto
";} } ?>
Użytkownicy ( )
Gości ( )
Roboty ()
Wszystkich na stronie: ( 0)

SHOUTBOX:

pape43
Dzisiaj: 23:16:18

Witam ;)
Mercedes
25 Luty 2017

wink
pape43
22 Luty 2017

https://www.facebook.com/gtasivep
lplus
pape43
19 Luty 2017

A jednak udało się to naprawić bully
pape43
19 Luty 2017

Chciałem poinformować, że po rejestracji aby się zalogować należy używać e-mail'a zamiast nick'a fellow
pape43
12 Luty 2017

siema
pape43
23 Styczeń 2017

smile
pape43
15 Styczeń 2017

pape43
15 Styczeń 2017

smile
papa43
15 Styczeń 2017

test

Tylko zarejestrowani użytkownicy mog pisać na czacie.

Informacja:

Ważne: Pamiętaj, że jeśli chcesz skorzystać z Forum naszej strony to musisz się na Niej Zarejestrować ponieważ Forum jest na oddzielnej platformie.

TOP URZYTKOWNICY:

pape43

GG: 5851891
Komentarzy: 7
papa43

GG:
Komentarzy: 0
miotacz

GG:
Komentarzy: 0
wuwanos

GG:
Komentarzy: 0
Mercedes

GG: 335445345
Komentarzy: 0

NIEDAWNO DODANE:
Panel 3


ANKIETA:
Panel 2

Jak oceniasz stronę™? [?]

Świetna
Dobra
Może być‡...
Sł‚aba
...dno


GTASive.pl

Na naszej stronie znajdziesz Modyfikacje, rozmaite pliki do wszystkich części Grand Theft Auto oraz najświeższe nowinki ze świata GTA!

Strona Główna Rejestracja